Saloon Burger, 2014 yılında hızlı servis restoran zinciri konseptinin temellerini atarak kaliteli ürün ve hizmetleri uygun fiyatlarla sunma hedefini benimsemiş ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Diğer hızlı servis restoranlarından ayıran özelliği; günlük hazırlanan ürünleri, taze sebzeleri, şımartıcı tatlıları ve çok daha fazlasıyla müşteri memnuniyetin sağlamak ve beklentilerini karşılamaktadır.

Saloon Burger markamızda İnsan Kaynakları kapsamında oluşan süreçler konusunda detaylı bilgiyi bilgilendirme metnimizden alabilirsiniz.

İşe Alım
Saloon Burger İnsan Kaynakları olarak, kurumsal hedefleri bireysel hedeflere indirgemeyi, şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemektedir.

İşe alım politikamızın temelini, iş gücü planlaması doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur. En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar özelinde iş analizleri, görev tanımları oluşturulur. Belirlenen pozisyonlar kariyer portalları ve Saloon Burger hesaplarından paylaşılır. İşe alım sürecinin belirlenen aşamalarını başarı ile tamamlayan adaylarımız, Saloon Burger ailesinin bir parçası olmaktadır. Süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yürütülmektedir.

Kariyer Yönetimi
Saloon Burger bünyesinde görev alan beyaz yaka ve mavi yaka çalışanlarımızı kapsayan ve belirli dönemlerde uygulanan bir fonksiyondur. Pozisyon ihtiyacı ve çalışanlarımızın kariyer hedefleri doğrultusunda hedeflere uygun bir şekilde gelişim planı hazırlanır ve uygulamaya geçilir.

EKİP ÜYESİ

KIDEMLİ EKİP ÜYESİ

VARDİYA MÜDÜRÜ

ASİSTAN MÜDÜR

KIDEMLİ ASİSTAN MÜDÜRÜ

RESTORAN MÜDÜRÜ

KIDEMLİ RESTORAN MÜDÜRÜ

BÖLGE YÖNETİCİSİ

EKİP ÜYESİ

VARDİYA MÜDÜRÜ

KIDEMLİ ASİSTAN MÜDÜR

KIDEMLİ RESTORAN MÜDÜRÜ

KIDEMLI EKİP ÜYESİ

ASİSTAN MÜDÜR

RESTORAN MÜDÜRÜ

BÖLGE YÖNETİCİSİ

DEĞERLERİMİZ

TAKIM ÇALIŞMASI

Ekip içinde çalışmaya açık ve yatkın,

iş birliğine açık olmak

UYUMLULUK

Koşullara ve kurallara uyum sağlamak,

değişen koşullara karşı esneklik

İNİSİYATİF

Şirket kuralları dahilinde, kendiliğinden

hareket etme

ÇÖZÜM ODAKLILIK

Sonuca varmak konusunda etkinlik

SAYGI

Paydaşlara (çalışan, müşteri, çevre)

saygılı ve duyarlı olmak