Neden Bu
Kasabada Olmalısın?

Kazandıran Fırsatlar

İş ortaklarımızla uzun vadeli ve güvenilir iş birlikleri kurar, bilgi birikim ve deneyimimizi paylaşır, sözümüzü tutarız. Saloon Burger markamızın gücü ve başarısını kanıtlamış iş modelimizle işletmecilerimize kendi işlerinin sahibi olma, kendi geleceklerini belirleme fırsatı sunuyoruz.
Stratejik Pazarlama Desteği

Markamızı farklılaştırıcı pazarlama stratejilerimizin yanı sıra, Franchise iş ortaklarımıza pazarlama konusunda aktif danışmanlık desteği veriyoruz. İş ortaklarımızı marka ve reklam yatırımlarımızın ve pazarlama stratejilerimizin avantajlarıyla destekliyoruz.Marka Gücü

Saloon Burger, farkını vurgulayan bir duruşa sahip yerli bir marka olarak, tüketicisi ile kendi dünyası üzerinden kurduğu iletişimin gücüyle marka bilinirliğini ve marka gücünü sürekli artırıyor. Dijital kanallarda düzenli yatırım ve başarılı kampanya yönetimimizle büyümeye devam ediyoruz. Önde gelen online sipariş platformlarının ana sayfa bannerlarında görüntü payımızı arttırıyor, kampanya iletişimlerimize devam ediyoruz.Eğitim Desteği

İş ortaklarımıza özel eğitim programımızda burger hazırlığından, stok ve maliyet yönetimine kadar sistemin işleyişi ile ilgili hem teorik hem de pratik bilgiler veriliyor. İnsan kaynağı yönetiminden, nakit akış yönetimine, muhasebe işlemlerine, gider yönetimine kadar birçok konuda detaylı bilgiler aktarılıyor. Markamız imtiyaz verilen her girişimcinin başarılı olması noktasında eğitim desteğini de ilgili franchisee ortağa destek sağlamaktadır.Risk Azaltan Sistem

İş ortaklarımıza iş yönetiminden operasyonel süreçlere, restoran hazırlığından eğitimlere, lojistikten pazarlamaya, teknolojik alt yapıdan lokasyon seçimine birçok alanda danışmanlık ve destek sağlıyoruz, güçlü bir marka altında iş yapmanın getirdiği istikrarla onların girişimcilik risklerini azaltıyoruz. Kısacası Franchising sisteminde franchisor ve franchisee ortak hareket eder. Dolayısıyla küçük işletmelerin yaşadığı sorunlarla karşılaşma riskinizi minimuma indirir.
Bölgesel Koruma

Franchise verdiğimiz bir bölgede kendi işleteceğimiz bir restoran açmıyoruz. Bölge seçimi konusunda çok hassas davranıyoruz. Bir restoranımıza yakın lokasyonda restoran için tercih önceliğini en yakın Franchise işletmemize tanıyoruz. İş ortaklarımızı kendi bölgelerinde rekabetten koruyoruz, stabil bir müşteri tabanı oluşturmalarına ve bölgesel pazarın potansiyelinden tam olarak yararlanmalarına yardımcı oluyoruz.
Pazarlama ve PR Desteği

Pazarlama ve PR Desteği kendi işini kuran her girişimcinin ihtiyaç duyduğu faktörlerden biridir. Ancak franchising sisteminde bu yatırımı girişimcinin yapması gerekmez. Markamızda dönemsel oluşturulmuş kampanya ve dijital reklam çalışmaları ile franchisee ortağımızı pek çok dijital mecrada desteklemekteyiz.
Operasyon Desteği

İş ortaklarımıza Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Proje, Pazarlama, Finansman, Personel Temini, Ortak Reklam, Lojistik temini gibi konularda danışmanlarımız ve eğitim ekiplerimizle destek oluyoruz. İş ortaklarımıza teknolojik alt yapı, restoran bakım onarımları, lokasyon analizleri gibi konularda da yardım sağlıyoruz.
Lojistik Desteği

Restoranlarımızın tüm ürün ihtiyaçlarını, 2023 yılında kullanıma aldığımız 9 bin metrekare alana yayılı ve çift vardiya sistemi ile çalışan lojistik merkezimiz ve güçlü lojistik ağımızla, tek bir noktadan düzenli sevkiyatla, belirlenen zamanda aksama olmadan, eksizsiz şekilde karşılıyoruz. Tedarik ve stok yönetimi süreçlerimiz, bu merkezimizden yönetiliyor.
Kurulum Desteği

İş ortağımıza restoranını, işini başlatabilecek bir şekilde en kısa zamanda teslim edebilmek için; yüksek teknolojili ve kaliteli makinelerin tedariğinde, mimari projerler, personel alımları ve eğitimlerinde yardımcı oluyoruz. Restoran açılış için hazır olduğunda SaloonBurger operasyon ekibimizle birlikte açılış gerçekleştiriyoruz.
Güçlü ve Deneyimli Yönetici Kadrosu

Müşterisini dinleyen, veri ile hareket eden, sahadan operasyonel ve pazarlama iç görülerini sentezleyen, değişen şartlara hızlı uyum sağlayabilen ve hızlı karar alabilen deneyimli yönetim ekibimiz ve sonuç odaklı organizasyon yapımızla, restoranlarımızın iş hacminde gelişimi sürekli kılmak için, evde tüketim ve diğer toplumsal dinamikleri doğru okuyup, buna uygun ürünler ve stratejiler geliştiriyoruz.
Kalite ve Ar-Ge

Lezzet ve kalitede sürekli mükemmelliği hedefliyoruz. Ar-Ge merkezimizde Türk damak tadına uygun yenilikçi lezzetler geliştirmek ve ürünlerimizin kalitesini garanti altına almak için çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi yaklaşımımızla lezzetlerimizi sürekli geliştirirken, kalite kontrol süreçlerimiz tüketicilerimize en yüksek standartlarda ürünler sunmamızı sağlıyor.
Lokasyon Analizi

Franchise iş ortaklarımıza, büyüme stratejilerimiz kapsamındaki öncelikli bölgelerden seçim yapabilme olanağı tanıyoruz. Öte yandan, eğer iş ortağımızın özellikle tercih ettiği bir bölge varsa o bölge için bir fizibilite çalışması yapılıyor.
Ürün Kalitesi

Burgerlerimiz, atıştırmalıklarımız ve tüketicilerimize sunduğumuz diğer tüm ürünlerimiz kaliteli, sağlıklı, güvenilir ürünler ve günlük etlerle hazırlanıyor.
Lezzetli Çeşitlilik (Ürün Gamı Çeşitliliği)

Günlük katkısız etlerimiz, taze sebzelerimiz ve ustalığımızla hazırladığımız burgerlerimiz, atıştırmalıklarımız ve şımartan tatlılarımızla, farklı menü seçeneklerimizle doyurucu lezzetleri, gönülleri kazanan fiyatlarla tüketicilerimize sunuyoruz. Ürün gamımızda dana eti, bize özel köfte lezzeti, tavuk ve sucuk seçenekleriyle farklı burger lezzetleri ve patates, soğan, peynir, tavuk lezzetleriyle farklı atıştırmalıklar yer alıyor. 2023 yılında 5 yeni burger lezzetimizin ve Tenders gibi atıştırmalıklarımızın yanı sıra, tüketicilerimizin hayat tercihlerine eşlik eden 6 kutu menü lansmanı da gerçekleştirdik.
Sürdürülebilir Yardım

İş ortaklarımıza, işlerini başarılı bir şekilde yönetmeleri için sunduğumuz eğitimler ve teknoloji alt yapısından restoranlarda oluşabilecek alt ve üst yapı sorunlarının çözümüne geniş bir yelpazede institutional desteğimiz, onların başarısına katkı yapıyor.Franchise Modelimizle Girişimcilere İşletmecilere Sunduğumuz Fırsatlar

Kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, güçlü bir marka iş birliğinde, başarısı kanıtlanmış bir iş modeline uygun başlangıç maliyetleriyle yatırım fırsatı sunuyoruz.
İş ortaklarımızın kendi işlerini sıfırdan kurmanın yüksek maliyet ve risklerinden kaçınıp, başlangıç aşamasındaki zorlukları minimize etmelerine yardımcı oluyoruz. Restoranlarımızın başlangıç maliyetlerini kendi kendine finanse edebilmesini kolaylaştıran özel ödeme koşullarımız ve uygun vadede gerçekleşen ilk yatırım maliyeti karşılama süreleriyle, iş ortaklarımızın girişimcilik risklerini azaltıyoruz.
Yukarıda yer alan metin kapsamında Saloon Burger markasında Franchisee yatırımcı olmak pek çok avantajı da beraberinde getirmekte.Saloon Burger Franchise Başvuru Formuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.